چرا ما

کدام آموزشگاه تعمیرات موبایل بهتر است؟ | چرا ما

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 چرا ما

چرا ما
چرا ما

 

در ابتدا باید بگوییم که انتخاب بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل یکی از مسائلی است که منجر به سردرگمی علاقه مندان این تخصص می شود. این موضوع از آن جا اهمیت دوچندانی پیدا می کند که سالانه میلیون ها گوشی به فروش می رسد و ممکن است هر کدام از این میلیون ها گوشی دچار مشکل شوند. علاوه بر این موضوع عدم توانایی مالی همگان برای خرید گوشی مجدد نیز به طور طبیعی اهمیت تعمیرات موبایل و تکنسین های ماهر را مشخص می کند. در این نوشته سعی داریم معیارهای انتخاب آموزشگاه را یک به یک مقایسه و بررسی کنیم. این معیارها عبارتند از:  

 

1-      دارای رتبه ی آموزشی بودن

رتبه یک آموزش تعمیرات موبایل در ایران
رتبه یک آموزش تعمیرات موبایل در ایران

 

به هنگام انتخاب آموزشگاه باید توجه داشته باشید که آیا آموزشگاه توانسته در رتبه بندی هایی که بین تمامی آموزشگاه ها انجام می شود رتبه ای را به دست بیاورد یا خیر. آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا توانسته تنها آموزشگاهی باشد که در ایران رتبه یک آموزش تعمیرات موبایل را به خود اختصاص دهد. این گواهینامه در آموزشگاه نصب می باشد. شما می توانید از سازمان آموزش فنی و حرفه ای صحت این موضوع را پیگیری کنید.

 

2-      توانمندی اساتید

به یاد داشته باشید که در آینده به تمامی آموزش هایی که به شما آموخته شده است نیاز پیدا خواهید کرد. پس آنچه که بسیار اهمیت پیدا می کند توانمندی اساتید خواهد بود. در آموزشگاه ما تمامی اساتید از مربیان دارای کارت مربیگری و طراحان سوال سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشند. پس با اطمینان خاطر می توانید به ما اعتماد کنید.

 

3-      آموزش عملی

به هنگام انتخاب باید توجه کنید که چه مقدار از مباحث و آموزش هایی که توسط موسسه و آموزشگاه انجام می شود، آموزش عملی است. این موضوع بسیار مهم است زیرا در صورتی که شما تعمیر کردن موبایل را به شکل عملی آموزش ندیده باشید نمی توانید به این حرفه امیدی داشته باشید. ما می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که در آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا تمامی مباحثی را که شما به عنوان یک تکنسین تعمیرات موبایل به آن احتیاج دارید را آموزش خواهید دید.

 

4-      برنامه آموزشی جامع

بسیار دیده شده که در موسسات و آموزشگاه های تعمیرات موبایل به کارآموز تنها تعمیرات سخت افزار را آموزش می دهند. در صورتی که یک تکنسین مجرب باید به تمامی مباحث تعمیرات موبایل اشراف داشته باشد. در آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا ما مباحث آموزشی را جدا نکرده و به شما تمامی مباحث سخت افزار، نرم افزار و الکترونیک در قالب یک دوره آموزش داده می شود.

 

5-      تعداد قبولی و معرفی به آزمون

تعداد قبولی در آزمون ها
تعداد قبولی در آزمون ها

 

به جرأت می توان گفت که آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا یکی از آموزشگاه هایی است که بیشترین تعداد معرفی و قبولی در آزمون تعمیرات موبایل را دارد. این موضوع را می توان از تعداد مدرک های صادر شده که بالغ بر 20000 مدرک می باشد اثبات کرد.

 

6-      زیر ساخت

هر موسسه ی تعمیرات موبایل برای اینکه بتواند آموزش ها را به شکل مناسبی ارائه کند باید دارای زیر ساخت های خوب و مناسبی باشد. این زیر ساخت باید کامل بوده به طوری که هر کارآموز بر سر یک میز مجهز به تمامی وسایل، مباحث را تمرین کند. آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا دارای 2 کارگاه مجهز و بزرگ سخت افزار، یک کارگاه مجهز نرم افزار بوده و به کارآموزان این اطمینان را خواهد داد که از نظر استفاده از امکانات و تجهیزات هیچ کمبودی را نخواهند داشت.

 

7-      نفرات موجود در کلاس

تعداد نفراتی که در یک کلاس هستند همواره می تواند معیار مهمی برای انتخاب آموزشگاه باشد. برخی تصور می کنند که هرچه کلاس ها کم جمعیت تر برگزار شود این به نفع آن ها خواهد بود. این موضوع در آموزشگاه هایی که با محدودیت تجهیزات و وسایل رو به رو هستند، به عنوان یک مزیت برشمرده می شود که این اصلا درست نیست. دوره های آموزشی اگر با تعداد نفرات پایین برگزار شوند به دلیل اینکه تنوع سوالات و مباحثی که توسط کارآموزان عنوان می شود پایین می آید ممکن است کارآموز را از یادگیری مباحث بیشتر بازدارد. در آکادمی تعمیرات موبایل متخصصان فردا کلاس ها در قالب 8 تا 14 نفر می باشد. اگرچه به دلیل امکانات و تجهیزات بالای آموزشگاه مجوز برگزاری کلاس ها تا 20 نفر نیز داده شده است.

 

8-      گواهینامه

هر مرکز آموزشی باید به کارآموزان خود مدرک معتبری که در جامعه مورد پذیرش باشد را اعطا کند. اگرچه دیده شده بسیاری از مراکز فقط گواهی گذراندن دوره در آموزشگاه خود را به کارآموز می دهند در حالی که این گواهینامه اصلا مورد پذیرش به عنوان یک مدرک معتبر نیست. در آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا مدرک اعطا شده به کارآموز مدرک بین المللی و قابل ترجمه سازمان آموزش فنی و حرفه ای بوده که در 27 کشور بزرگ دنیا قابلیت پذیرش به عنوان یک مدرک معتبر را خواهد داشت.

 

9-      هزینه

آنچه که مسلما بخش بزرگی از تصمیمات ما را در برمی گیرد، جنبه مالی آن است. بسیار دیده شده که کارآموزان تن به پرداخت هزینه های گزافی داده اند که در ازای آن تقریبا هیچ چیز قابل توجهی یاد نگرفته اند. آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا با دریافت شهریه دولتی که زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مصوب می گردد این اطمینان خاطر را به کارآموزان خود می دهد که شهریه ای کاملا مناسب و منصفانه را در قبال فراهم آوردن شرایط، امکانات و آموزش حرفه ای تعمیرات موبایل دریافت نماید.

 

10 - پشتیبانی

ما در آموزشگاه خود از کارآموزان خود حتی بعد از اتمام دوره نیز پشتیبانی کرده و اجازه کار در کارگاه های خود را برای تمرین و یادگیری بیشتر خواهیم داد.

11- رضایت کارآموزان

رضایت کارآموزان
رضایت کارآموزان

 

یکی از مواردی که همواره ما را در رتبه یک بودن آموزش تعمیرات موبایل ابقا کرده است میزان رضایت بالای کارآموزان است.

 

 در صورت نیاز به مشاوره بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

 

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا، تنها آموزشگاه دارای رتبه یک آموزش تعمیرات موبایل در سراسر ایران است.

آموزشگاه متخصصان تقریبا 20 سال سابقه در حوزه ی آموزش دارد و یکی از با سابقه ترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل می باشد.

آدرس    

شعبه 1: تهران، خیابان انقلاب، روبروی درب اصلی دانشگاه تهران، ابتدای خیابان فخر رازی، پلاک 85، طبقه چهارم، واحد 10، آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا 

 

شعبه 2: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از سینما استقلال، پلاک 1706، طبقه سوم، آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا 

 

پشتیبانی 

 academymobileset@gmail.com

 

تلفن های تماس   

02188902432        02188937172     

02188894358        02188894352