نکات افزایش درآمد شغل تعمیرات موبایل

نکات افزایش درآمد شغل تعمیرات موبایل | درآمد تعمیرات موبایل چقدر است

در هر شغل و مهارتی اطلاع از نکاتی هرچند کوچک ممکن است به موفقیت های بزرگ بیانجامد. در صورتی که قصد دارید به درآمد بیشتر در شغل تعمیرات موبایل برسید در ادامه ی همین مطلب با ما همراه باشید.

نکات افزایش درآمد شغل تعمیرات موبایل

 

راه های افزایش درآمد تعمیرات موبایل
راهکارهای افزایش درامد شغل تعمیرات موبایل
     

در هر شغل و مهارتی اطلاع از نکاتی هرچند کوچک ممکن است به موفقیت های بزرگ بیانجامد. در صورتی که قصد دارید به درآمد بیشتر در شغل تعمیرات موبایل برسید در ادامه ی همین مطلب با ما همراه باشید.

     

اهمیت شغل تعمیرات موبایل

با توجه به گسترش علم و تکنولوژی مسلما بر کسی گستردگی استفاده از گوشی تلفن همراه پوشیده نیست. با توجه به این گستردگی استفاده اهمیت و ضرورت تعمیرات این محصولات بیش از گذشته به چشم می خورد. در ادامه به بیان روش های افزایش درآمد و مشتری در مرکز تعمیرات شما می پردازیم. با متخصصان فردا همراه باشید.

   

آگاهی در مورد زمینه شغلی خود

    

آگاهی در خصوص شغل خود
آگاهی شغلی

به یاد داشته باشید پیش از هر اقدامی باید در زمینه شغلی دلخواه خود به آگاهی نسبتا بالایی برسید. این موضوع یکی از رموز موفقیت شما خواهد شد. شما به عنوان یک تعمیرکار موبایل باید علاوه بر آگاهی بالا درباره ی تعمیرات موبایل باید در خصوص گوشی های تلفن همراه جدید تازه معرفی شده نیز آگاهی داشته باشید. برای اطلاع از اخبار جدید دنیای فناوری و گوشی های تازه معرفی شده می توانید در کانال تلگرامی آموزشگاه به نشانی @academymobileset و یا در اینستاگرام آموزشگاه به نام academymobileset عضو شوید. با توجه به اینکه برای اینکه بتوانید اعتماد مشتریان خود را به عنوان یک تعمیرکار مجرب جلب کنید بدانید که نباید از تعمیر گوشی هایی که به تازگی روانه بازار شده اند بترسید بلکه باید هر چه سریعتر یادگیری را آغاز کنید تا بتوانید بیش از پیش مشتریان بیشتری را به خود اختصاص دهید.

      

انتخاب موقعیت مناسب مکانی

    

انتخاب موقعیت مکانی
انتخاب موقعیت مکانی

همان طور که خود می دانید انتخاب موقعیت مکانی مناسب می تواند در میزان موفقیت کسب و کار شما موثر باشد. این موضوع نیز در انتخاب محل برای مغازه تعمیرات موبایل شما حائز اهمیت خواهد بود. همواره به یاد داشته باشید که حضور کسب و کار شما در محله های پر رفت و آمد مطمئنا در میزان درآمد شما تاثیرگذار خواهد بود.

        

انتخاب نام مناسب

در نگاه اول در ذهن شما شاید نام فروشگاه یا مغازه تاثیر چندانی در جذب مشتری نداشته باشد اما باید بگوییم که این موضوع درست نیست. انتخاب یک نام ساده اما مرتبط می تواند همیشه در ذهن مشتری باقی بماند. 

      

تبلیغات

تبلیغات عضو جدانشدنی کسب و کارهای امروزی و تجارت امروزی است. همانطور که می دانید تبلیغات منجر به شناسانده شدن و افزایش مشتریان شما خواهد شد. البته باید به این نکته توجه کنید که تبلیغات باید شامل نکات متمایز کننده و منحصر به فردی باشد که باعث برتری شما نسبت به دیگر رقیبانتان شود.

     

اعلام قیمت منصفانه

در بازار تعمیرات موبایل تقریبا می توان گفت که قیمت مشخصی برای تعمیرات وجود ندارد. این موضوع را می توان با سر زدن به چندین مرکز تعمیرات و انجام یک نوع پرسش خاص در خصوص تعمیر یک قطعه خاص متوجه شد. همیشه به یاد داشته باشید که شما به عنوان یک تعمیرکارخوب باید به صرفه ترین قیمت را به مشتری پیشنهاد دهید تا در صورت مراجعه مشتری به چندین مغازه همیشه قیمت شما به عنوان قیمت مناسب انتخاب شود. با این کار علاوه بر این که مشتری را به مشتری دائمی خود تبدیل کرده اید می توانید از معرفی شدن به دوستان و آشنایان همان مشتری نیز بهره ببرید. 

       

اعلام مدت زمان مناسب

برای افرادی که گوشی خود را به تعمیرکار می سپارند یکی از دلهره ها و نگرانی ها خلف وعده مو بد قولی تعمیرکار است. باید باور داشت که بسیاری از افراد علاوه بر اینکه بسیاری از کارهای روزانه ی خود را با گوشی انجام می دهند، وابستگی نیز به گوشی خود دارند. در صورتی که بتوانید این انتظار مشتری را برآورده کنید علاوه بر اینکه در نزد مشتریان خود خوش قول شده اید می توانید درجذب مشتری نیز گام بردارید. در غیر این صورت و با رخ دادن بد قولی امکان اینکه مشتری را از دست بدهید خیلی بالاست.

       

تعمیرات اصولی

همیشه به یاد داشته باشید که به هنگام انجام تعمیرات موبایل باید مراقب دیگر قطعات آن باشید که به آن ها آسیب وارد نکنید و برای مشتری خرج تراشی ننمایید. استفاده از قطعات بی کیفیت به هنگام تعمیرات و جاگذاری آن ها در موبایل مشتری نیز یکی از رفتارهای غیرحرفه ای برخی از تعمیرکاران است. 

 

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا، تنها آموزشگاه دارای رتبه یک آموزش تعمیرات موبایل در سراسر ایران است.

آموزشگاه متخصصان تقریبا 20 سال سابقه در حوزه ی آموزش دارد و یکی از با سابقه ترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل می باشد.

آدرس    

شعبه 1: تهران، خیابان انقلاب، روبروی درب اصلی دانشگاه تهران، ابتدای خیابان فخر رازی، پلاک 85، طبقه چهارم، واحد 10، آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا 

 

شعبه 2: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از سینما استقلال، پلاک 1706، طبقه سوم، آموزشگاه تعمیرات موبایل متخصصان فردا 

 

پشتیبانی 

 [email protected]

 

تلفن های تماس   

02188902432        02188937172     

02188894358        02188894352